Про нас

Наша компанія, ТОВ "Вега-Матрікс", була створена досвідченою командою однодумців з 10-річним досвідом "В2В" бізнесу у вересні 2016 року. Ми пропонуємо нашим клієнтам високий рівень сервісу та оперативність реалізації запропонованих системних рішень для відділів обслуговування та експлуатації, високоякісний металоріжучий інструмент, професійний слюсарний інструмент, широкий асортимент кріпильних матеріалів, пневматичний та електроінструмент, абразивні матеріали, технічну хімію, підшипники та інші витратні матеріали.

Нашими клієнтами є як маленькі майстерні, так і великі промислові підприємства, які цінують, перш за все, свій час та системний підхід у вирішенні виробничих завдань.

ТОВ "Вега-Матрікс" є офіційним імпортером і ексклюзивним представником в Україні виробників з Німеччини, Іспанії, Італії та Польщі, тому ми можемо запропонувати клієнтам інструмент з оптимальним співвідношенням ціни та якості, гнучку систему знижок для оптових покупців, а також завжди реалізуємо тільки оригінальний інструмент, отриманий безпосередньо від виробника.

Будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів!

Про нас